Zpět do obchodu

Registrace

Náš Příběh

Název VIPRO je spojením dvou klíčových slov - VICTORY a PRODUCTS, které charakterizují filozofii našeho byznysu. Tvoříme sportovní produkty, které vám pomáhají dosahovat osobních vítězství ve vaší snaze o lepší já. Chcete být zdraví, silní, vítězit ve sportu, cítit se dobře po pracovním dnu, být v lepší kondici, či se zbavit obezity? Cesta je cílem a díky našim produktům se můžete cítit jako skuteční vítězové. My ve VIPRO to takto vnímáme a vždy děláme vše pro to, abychom vám v této cestě pomáhali.
V našem portfoliu produktů hmotného i nehmotného charakteru naleznete pouze kvalitní, prověřené a opravdu funkční produkty. Díky našim odborníkům budujeme sortiment zboží, který lidé potřebují pro to, aby si mohli správně zacvičit a zároveň sledujeme trh, na jehož základě se snažíme nabídnout nejlepší poměr ceny a výkonu. Soustředíme se na maximální kvalitu, zdravotní nezávadnost a čistý moderní design, který je nedílnou součástí našich produktů. V tomto my ve VIPRO nikdy kompromisy neděláme.

 

Náš Team

Michal Kollert

Sport se stal mojí životní cestou již v dětství, kdy jsem objevil jeho kouzlo a začal rozvíjet pomocí tréninku a závodů své fyzické i mentální kvality. Mám zkušenosti s vrcholovým sportem na reprezentační a profesionální úrovni, vystudoval jsem Fakultu Tělesné Výchovy a Sportu, profesionálně se více než devět let věnuji trenérství a sportovnímu koučingu. Byl jsem u zrodu myšlenky, když jsme založili značku VIPRO a beru to jako skvělou příležitost naučit se v praxi mnoho důležitých věcí ze světa byznysu a díky mým odborným zkušenostem a praxi v oblasti sportu chci udávat ten správný směr. Mojí vizí je, aby každá věc, kterou budeme mít v nabídce, byla skvělým nástrojem pro trénink, který já a mojí kolegové rádi používáme a věříme mu. Chtěl bych dělat vlastně přesný opak takových těch "teleshoppingových produktů", které slibují rychlé zázraky, ale jak se říká "skutek utek". Pomůcky, které jsou prověřené a používám je já a řada z těch nejpovolanějších v oboru, to pro mě znamená VIPRO. 

Ondřej Šmejc

 

Kryštof Sochna