Zpět do obchodu

Registrace

Náš Příběh

Název VIPRO vznikl spojením dvou klíčových slov – VICTORY a PRODUCTS, charakterizujících náš byznys. Nabízíme sportovní produkty, které vám pomáhají dosáhnout toho, po čem toužíte. Být zdravý a silný, cítit se dobře po celý den, být v super kondici, sportovat a mít krásné tělo – to je přání většiny z nás. A není to přání nesplnitelné! Díky našim produktům to bude pro leckoho hračka. My ve VIPRO se snažíme, aby vaše kroky k tomuto cíli byly nejen úspěšné, ale i příjemné a bezpečné.

U nás najdete pouze kvalitní, prověřené a skutečně funkční produkty. S pomocí odborníků nabízíme zboží, které jednoznačně směřuje ke správnému cvičení. Zároveň samozřejmě sledujeme trh, abychom vždy nabídli za naše špičkové produkty tu nejlepší cenu. Maximální kvalita, zdravotní nezávadnost a moderní design – to je nedílná součást našich produktů. V tomto směru kompromisy neexistují.

 

Náš Team

Michal Kollert

Sport je mou životní láskou už od dětství. Propadl jsem mu a začal jsem své tělo i mysl utužovat na trénincích a závodech. Dnes mám zkušenosti s vrcholovým sportem na reprezentační a profesionální úrovni. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu a nyní se už více než devět let profesionálně věnuji sportovnímu koučingu a trenérství. Když jsme zakládali značku VIPRO, byl jsem u jejího zrodu – bral jsem to jako skvělou příležitost spojit svět byznysu s praxí. Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti sportu, takže jsem usoudil, že mohu firmu vést tím správným směrem. Každý produkt z naší nabídky jsem odzkoušel já i mí kolegové, používáme je na trénincích a jsme s nimi maximálně spokojeni. Chtěli bychom působit jako jakýsi „anti-teleshopping“, neslibujeme zázraky na počkání, ty se totiž nedějí. My nabízíme prověřené pomůcky, které jsme sami vyzkoušeli a jsme s nimi spokojeni. 

 

Ondřej Šmejc

 

Kryštof Sochna