Zpět do obchodu

Registrace

Náš Příběh

Název VIPRO vznikl spojením dvou klíčových slov – VICTORY a PRODUCTS, charakterizujících náš byznys. Nabízíme sportovní produkty, které vám pomáhají dosáhnout toho, po čem toužíte. Být zdravý a silný, cítit se dobře po celý den, být v super kondici, sportovat a mít krásné tělo – to je přání většiny z nás. A není to přání nesplnitelné! Díky našim produktům to bude pro leckoho hračka. My ve VIPRO se snažíme, aby vaše kroky k tomuto cíli byly nejen úspěšné, ale i příjemné a bezpečné.

U nás najdete pouze kvalitní, prověřené a skutečně funkční produkty. S pomocí odborníků nabízíme zboží, které jednoznačně směřuje ke správnému cvičení. Zároveň samozřejmě sledujeme trh, abychom vždy nabídli za naše špičkové produkty tu nejlepší cenu. Maximální kvalita, zdravotní nezávadnost a moderní design – to je nedílná součást našich produktů. V tomto směru kompromisy neexistují.

 

Náš Team

Michal Kollert

Sportu jsem propadl už jako malý a začal jsem své tělo i mysl utužovat na trénincích a závodech. Dnes mám zkušenosti s vrcholovým sportem na reprezentační a profesionální úrovni. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu a nyní se už více než devět let profesionálně věnuji sportovnímu koučingu a trenérství. Když jsme zakládali značku VIPRO, byl jsem u jejího zrodu – bral jsem to jako skvělou příležitost spojit svět byznysu s praxí. Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti sportu, takže jsem usoudil, že mohu firmu vést tím správným směrem. Každý produkt z naší nabídky jsem odzkoušel já i mí kolegové, používáme je na trénincích a jsme s nimi maximálně spokojeni. Chtěli bychom působit jako jakýsi „anti-teleshopping“, neslibujeme zázraky na počkání, ty se totiž nedějí. My nabízíme prověřené pomůcky, které jsme sami vyzkoušeli a jsme s nimi spokojeni. 

 IMG_9425_1

Ondřej Šmejc

Stejně jako u Michala, sport se stal mou životní vášní již v dětství, kdy jsem jako tříletý kluk vzal poprvé do ruky tenisovou raketu. Od té doby jsem vystřídal nespočet sportů. V poslední době se nejvíce věnuji fitness (funkční cvičení) a cyklistice, avšak to neznamená, že pravidelně nedělám i jiné sporty. Kdybych je ale měl vypsat všechny, byl by tento text opravdu dlouhý. Podle mého názoru vyjadřuje sport do jisté míry i mou osobnost. Jsem cílevědomý a odhodlaný, když si stanovým cíl, jdu za ním bez ohledu na to, co to stojí. Jsem pracovitý a dělám věci kvalitně a poctivě, což ostatně také souvisí s tím, jak nad celým projektem VIPRO přemýšlím. Společně s Michalem jsem stál u samotného zrodu VIPRO, a proto kladu enormní důraz na kvalitu, jinak bych se nemohl se značkou ztotožnit. S Michalem chceme dělat věci poctivě a být fér vůči lidem, nenabízet jim produkty, o kterých sami víme, že jsou nekvalitní a nikdy bychom je nepoužívali. I přesně z těchto důvodů nás často uvidíte s našimi pomůckami cvičit. Již od té doby, co jsme se s Michalem poprvé potkali, jsme zjistili, že nad věcmi přemýšlíme velmi podobně a rádi se soustředíme i na minimální detaily, které mohou být v budoucnu klíčové.

Profil

 

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení