Zpět do obchodu

Registrace

Náš Příběh

Název VIPRO vznikl spojením dvou klíčových slov – VICTORY a PRODUCTS, charakterizujících náš byznys. Nabízíme sportovní produkty, které vám pomáhají dosáhnout toho, po čem toužíte. Být zdravý a silný, cítit se dobře po celý den, být v super kondici, sportovat a mít krásné tělo – to je přání většiny z nás. A není to přání nesplnitelné! Díky našim produktům to bude pro leckoho hračka. My ve VIPRO se snažíme, aby vaše kroky k tomuto cíli byly nejen úspěšné, ale i příjemné a bezpečné.

U nás najdete pouze kvalitní, prověřené a skutečně funkční produkty. S pomocí odborníků nabízíme zboží, které jednoznačně směřuje ke správnému cvičení. Zároveň samozřejmě sledujeme trh, abychom vždy nabídli za naše špičkové produkty tu nejlepší cenu. Maximální kvalita, zdravotní nezávadnost a moderní design – to je nedílná součást našich produktů. V tomto směru kompromisy neexistují.

 

Náš Team

Michal Kollert

Sportu jsem propadl už jako malý a začal jsem své tělo i mysl utužovat na trénincích a závodech. Dnes mám zkušenosti s vrcholovým sportem na reprezentační a profesionální úrovni. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu a nyní se už více než devět let profesionálně věnuji sportovnímu koučingu a trenérství. Když jsme zakládali značku VIPRO, byl jsem u jejího zrodu – bral jsem to jako skvělou příležitost spojit svět byznysu s praxí. Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti sportu, takže jsem usoudil, že mohu firmu vést tím správným směrem. Každý produkt z naší nabídky jsem odzkoušel já i mí kolegové, používáme je na trénincích a jsme s nimi maximálně spokojeni. Chtěli bychom působit jako jakýsi „anti-teleshopping“, neslibujeme zázraky na počkání, ty se totiž nedějí. My nabízíme prověřené pomůcky, které jsme sami vyzkoušeli a jsme s nimi spokojeni. 

 IMG_9425_1

Ondřej Šmejc

Stejně jako u Michala, sport se stal mou životní vášní již v dětství, kdy jsem jako tříletý kluk vzal poprvé do ruky tenisovou raketu. Od té doby jsem vystřídal nespočet sportů. V poslední době se nejvíce věnuji fitness (funkční cvičení) a cyklistice, avšak to neznamená, že pravidelně nedělám i jiné sporty. Kdybych je ale měl vypsat všechny, byl by tento text opravdu dlouhý. Podle mého názoru vyjadřuje sport do jisté míry i mou osobnost. Jsem cílevědomý a odhodlaný, když si stanovým cíl, jdu za ním bez ohledu na to, co to stojí. Jsem pracovitý a dělám věci kvalitně a poctivě, což ostatně také souvisí s tím, jak nad celým projektem VIPRO přemýšlím. Společně s Michalem jsem stál u samotného zrodu VIPRO, a proto kladu enormní důraz na kvalitu, jinak bych se nemohl se značkou ztotožnit. S Michalem chceme dělat věci poctivě a být fér vůči lidem, nenabízet jim produkty, o kterých sami víme, že jsou nekvalitní a nikdy bychom je nepoužívali. I přesně z těchto důvodů nás často uvidíte s našimi pomůckami cvičit. Již od té doby, co jsme se s Michalem poprvé potkali, jsme zjistili, že nad věcmi přemýšlíme velmi podobně a rádi se soustředíme i na minimální detaily, které mohou být v budoucnu klíčové.

Profil

 

Zpět do obchodu