Zpět do obchodu

Registrace

Vrácení zboží

Naším hlavním cílem je vaše spokojenost se zbožím, které jste si na našem e-shopu zakoupili, proto Vám nabízíme možnost vrácení nebo výměny zboží, a to v lhůtě 14 dní po doručení Vaší objednávky.

Jak Postupovat při vrácení či výměně zboží:

  1. Vrátit můžete pouze neporušené, nepoužité, nepoškozené zboží v originálním obalu.
  2. Pečlivě vyplňte vratkový formulář, který vám přišel společně s fakturou. Pokud ho nemůžete dohledat, tak formulář je dostupný ke stažení zde. Pro rychlejší zpracováni nám můžete zaslat naskenovaný a vyplněný vratkový formulář na email: info@victoryproducts.cz.
  3. Zboží na vrácení či výměnu, vyplněný vratkový formulář a kopii faktury nám zašlete na adresu: P3 Park, Do Čertous 2772/8, 193 00 Praha 20
  4. Při zasílání poštou zabalte vracené zboží tak, aby nedošlo k jeho poškození v průběhu přepravy. Zboží nezasílejte na dobírku. Žádné dobírkové balíky nejsou přijímány.
  5. Při zasílání poštou uveďte na vratkový formulář číslo vašeho účtu, abychom vám při vrácení zboží mohli vrátit peníze. Číslo účtu uveďte i při výměně zboží pro případ, že by zboží na výměnu nebylo skladem a museli bychom přistoupit k vrácení peněz.
  6. Při výměně zboží - chybný výběr ze strany zákazníka -bude účtováno poštovné ve výši 90,-Kč. Výměna zboží bude provedena během několika pracovních dnů poté, kdy balík s vráceným zbožím dorazí do našeho skladu.

 

V případě dalších nejasností se na nás můžete obrátit na email: info@victoryproducts.cz.

 

Tým VIPRO

Zpět do obchodu