Zpět do obchodu

Registrace

NEJLEPŠÍ LÉK NA COVID-19? PREVENCE!

Nejlepším lékem je vždy prevence a proto vám přinášíme další našlápnutou sestavu, která vás posílí a vybudujete si skvělou kondici. Pamatujte, že zdraví a silní zpravidla zvládají koronavirus levou zadní. Jsme přesvědčeni o tom, že cvičit, sportovat a žít zdravě je v prevenci podobně důležité jako samotné nošení roušky. Další fajn důvod sportovat a pravidelně trénovat. Nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit a podle nás je vždy lepší být připraven.

Sestava má ostrý začátek! Doporučujeme se dobře rozcvičit.

Cviky v sestavě:
  • 8x na každou ruku trh do dynamického výpadu s kettlebellem (kettlebell dle úrovně)
  • 5x až 10x (dle výkonnosti) dip na kruzích (pokud někdo potřebuje lehčí variantu, tak lze pouze brzdit dolů a nahoru se odrazit nohama)
  • Stabilizovaný a kontrolovaný záklon vzad s lehkým kettlebellem nad hlavou. 5 opakování na každou ruku (pro začátečníky doporučujeme natrénovat prvně bez zátěže)
  • 10x kettlebell deadlift  (doporučujeme těžší kettlebell 16-48kg dle úrovně)
  • Turkish get up s kettlebellem na každou stranu 2x (doporučujeme zvolit dle vaší úrovně tak tězký kettlebell aby pro vás byl na úrovni 50-70% maximální váhy na jedno opakovaní u tohoto cviku)

KETTLEBELLY I KRUHY Ideální pro ODcvičení sestavy MŮŽETE ZAKOUPIT I NA NAŠEM ESHOPU!

Sestava je extrémně komplexní a nastartuje vám neuvěřitelně metabolismus. Pozor! Dlouhodobé cvičení této a podobných sestav vede k velmi atletické a vyrýsované postavě!✊

Připravili jsme si pro vás i video, kde můžete najít správné provedení cviků:

Sestavu cvičte v rozsahu tolika kol, aby vám to vyšlo alespoň na třicet a více minut cvičení. Pro nejlepší výsledky doporučujeme 45-60 minut. Nedovolíme si tvrdit, jako někteří jiní “odborníci” z našeho oboru, že deset minut tréninku stačí pro skvělé výsledky. Za pár minut se zázraky ve fitness prostě nedějí a kdo tvrdí, že ano (a často se to stává), tak si tak trochu vymýšlí a říká vám, co chcete slyšet (i když většinou ví, že to není pravda). Na druhou stranu podle nás je necelá hodinka cvičení několikrát týdně celkem fér investice. I když těch deset minut je velmi lákavých, tak necelá hodina je také jen chvilkou z vašeho dne a získáte skutečné výsledky, kterými si ovšem budete neskutečně zkvalitňovat život.

Tak high five a pojďme se do toho společně opřít!

Váš tým VIPRO

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení