Zpět do obchodu

Registrace

Dýcháme!

Připomínalo to snad dlouhé koma, stav bezvědomí... Dlouhá doba, která uběhla od vzniku naší značky a myšlenky nabízet skvělé produkty pro funkční cvičení. Jsme tři a bylo toho hodně, s čím jsme si museli poradit a co vše jsme museli zvládnout, než se náš sen, kterým je nabídnout vám špičkové nástroje k tréninku, podařilo naplnit. Sklad je plný a náš eshop poprvé spuštěn. Proto "dýcháme"! 

darius-bashar-560082-unsplash_1

Jsme perfekcionisté a budeme se nyní snažit rozšiřovat naši produktovou řadu o důležité pomůcky, které víme, že jsou třeba a opravdu pomáhají. Za všechny jmenujme relaxační válce (foam rollery). Většina zboží je již nyní k dispozici a v úvodních článcích si je budeme postupně představovat a ukážeme vám základní cviky a použití. 

Na závěr nutno říci, že vzduch je čerstvý a proto dýcháme hodně a rádi! Léto je pryč a tak se pouštíme s každým nových nádechem do nových úkolů a přivádíme tak naši značku a myšlenky k životu.  Dýchání je kapitolou samo o sobě a je jedním ze základních kamenů funkčního tréninku, správného pohybu a cvičení. Proto si ho probereme ještě z tohoto pohledu pěkně samostatně v jednom z dalších připravovaných článků na našem blogu. Nezapomeňte nás také sledovat na Facebooku a Instagramu.

 

Přeji všem krásný podzimní den,

 

Za tým VIPRO,

Michal

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení